Deprecated: Creation of dynamic property Pojo_A11y_Settings::$_page_title is deprecated in /home/users/szkolaradom_n/public_html/wp-content/plugins/pojo-accessibility/includes/pojo-a11y-settings.php on line 636

Deprecated: Creation of dynamic property Pojo_A11y_Settings::$_page_menu_title is deprecated in /home/users/szkolaradom_n/public_html/wp-content/plugins/pojo-accessibility/includes/pojo-a11y-settings.php on line 637

Deprecated: Creation of dynamic property Pojo_A11y_Settings::$_menu_parent is deprecated in /home/users/szkolaradom_n/public_html/wp-content/plugins/pojo-accessibility/includes/pojo-a11y-settings.php on line 638
Jasełka 2023 – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Radomiu
cropped DSC a scaled jpg

Jasełka 2023

Drodzy Sympatycy naszej szkoły! Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na niezwykłe wydarzenie – Jasełka charytatywne pod hasłem „Dla Kuby” – w wykonaniu naszych nauczycieli. Podczas uroczystości prowadzone będą: zbiórka do puszek oraz kiermasz świąteczny na rzecz Jakuba Jaźwica-naszego ucznia, któremu nowotwór stanął na drodze do pełni życia. Wydarzenie odbędzie się 20 grudnia 2023 r. , o godz.17.00 w budynku PSP 3, ul. Sobieskiego 12 w Radomiu. Serdecznie zapraszamy!❤️

0 komentarzy na temat “Jasełka 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do treści