Dzieci z 0a ( wych. A. Sosnowska) także mają już za sobą pierwsze spotkanie z klockami KORBO i LEGO zakupionymi w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. Poprzez zabawę rozwijały logiczne myślenie, wyobraźnię przestrzenną, a także uczyły się współpracy.

Uczniowie kl. 2a ( wych. M. Lis) uczestniczyli w zajęciach z wykorzystaniem klocków konstrukcyjnych Korbo EDU w ramach projektu #LabolatoriaPrzyszłości.

Uczniowie klasy 3 a (wych. Beata Senator) uczestniczyli w zajęciach z wykorzystaniem klocków konstrukcyjnych Korbo EDU w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości. Dzieci z radością przystąpiły do pracy. Lekcja z klockami była dla nich świetną zabawą.

W ramach programu „Laboratoria przyszłości” nasza szkoła została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt.Uczniowie kl.2b podczas zajęć poznają go i wykorzystują. Zdobywają w ten sposób nowe kompetencje i umiejętności, które zaowocują w przyszłości.
Ostatnio pracowali na zestawach klocków Korbo.Nauka była prawdziwą przyjemnością i świetną zabawą. Takie zdobywanie wiedzy nie jest nudne.
#Laboratoria Przyszłości
Zdjęcia z robotami Photon.
Dzięki Laboratoriom Przyszłości w listopadzie  na lekcjach informatyki oraz zajęciach dodatkowych p. Aneta Gnojewska wprowadziła uczniów w świat nowoczesnych technologii, wykorzystując roboty do nauki programowania.