Apel o pomoc dla Bartosza – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Radomiu

Apel o pomoc dla Bartosza

Publiczna Szkoła Podstawowa nr. 3 im. Jana Długosza w Radomiu organizuje zbiórkę pieniędzy dla ucznia klasy 7d Bartosza Wieruszewskiego. Chłopiec choruje na ciężką chorobę- polineuropatia aksonalno ruchowa dziedziczna, która przejawia się niedowładem i zanikiem mięśni. Niezbędna jest jego ciągła rehabilitacja. Jednak koszty rehabilitacji są bardzo wysokie i przekraczają możliwości finansowe rodziców chłopca. Tak więc prosimy o nawet niewielkie wpłaty na konto fundacji:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” ul. Łomiańska 5, 01- 685 Warszawa Alior Bank S.A 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 Tytułem 34541 Wieruszewski Bartosz- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Można też przekazać 1 % podatku. Wystarczy w rozliczeniu rocznym wpisać: KRS 0000037904, a w polu „Informacje uzupełniające”: 34541 Wieruszewski Bartosz.

Pomoże to choć trochę opóźnić rozwój tej okropnej choroby.

Dziękujemy…

Apel o pomoc dla Bartosza